Lekarz Internista

 Do nowoczesnego niepublicznego szpitala w Kowarach na Dolnym Śląsku poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • praca na Oddziale Szpitala
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
  • możliwość dofinansowania dojazdu do pracy
  • udział w bezpłatnych szkoleniach, kursach, sympozjach wewnętrznych, udział w konferencjach w kraju i za granicą
  • możliwość zdobywania wiedzy, dzięki stosowanym w naszych szpitalach nowoczesnym metodom pracy
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • samodzielność i pracę w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie
  • możliwość pracy w doświadczonym zespole, któremu przewodzą autorytety medyczne

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • specjalizacja z dziedziny Interny

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu na naszej stronie

www.ateamhr.com

lub prosimy aplikować bezpośrednio na adres e-mail:

malgorzata.trocinska@ateam.pl

start application