Lekarz Internista

Job Features

Job CategoryDoctor
Location:Lubin
Contract Type:Contract Full-Time
Reference Number:IRS
Closing Date:30/09/2017

start application

Dla naszego Klienta, nowoczesnego niepublicznego szpitala w Lubinie na Dolnym Śląsku poszukujemy

Lekarza Internisty

Opis placówki:

Nowoczesny szpital niepubliczny z 460 łóżkami w Lubinie, blisko Wrocławia i Legnicy, zaledwie 100 kilometrów od granicy niemieckiej i czeskiej, w bogatym powiecie w zagłębiu miedziowym.

  • Zakres obowiązków:
    • świadczenie usług medycznych na oddziale chorób wewnętrznych
  • Oferujemy:
    • atrakcyjne warunki finansowe
    • forma zatrudnienia – kontrakt
    • możliwość współpracy z przychodnią w Lubinie w ramach POZ
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług medycznych,
    • praca w zgranym i profesjonalnym zespole
  • Wymagania:
    • aktualne prawo wykonywania zawodu
    • specjalizacja z chorób wewnętrznych lub w trakcie specjalizacji

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza:

Prosimy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 pozycja 883)”.