Lekarz Medycyny Ratunkowej

Job Features

Job CategoryDoctor

Do  nowoczesnego niepublicznego szpitala w Ząbkowicach Śląskich na Dolnym Śląsku poszukujemy osoby na stanowisko;

Lokalizacja:

Ząbkowice Śląskie, woj. Dolnośląskie

Obowiązki:

  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

 Oczekiwania:

  • aktualnego prawa wykonywania zawodu
  • specjalizacji z chorób wewnętrznych, chirurgii, anestezjologii, ortopedii, pediatrii
  • 3000 godzin przepracowanych na izbach/SOR w pogotowiu ratunkowym lub w zespołach wyjazdowych powiązanych z medycyną ratunkową
  • umiejętności planowania i organizacji pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • odpowiedzialności i samodzielności
  • umiejętności interpersonalnych i nastawienia na jakość obsługi Pacjenta

 Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
  • udział w bezpłatnych szkoleniach, kursach, sympozjach wewnętrznych
  • udział w konferencjach w kraju i za granicą
  • możliwość zdobywania wiedzy, dzięki stosowanym w naszych szpitalach nowoczesnym metodom pracy
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • samodzielność i pracę w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie
  • możliwość pracy w doświadczonym zespole, któremu przewodzą autorytety medyczne

start application