Lekarz Ordynator SOR

Job Features

Job CategoryDoctor

Do  nowoczesnego niepublicznego szpitala w Ząbkowicach Śląskich na Dolnym Śląsku poszukujemy :

Lekarza Ordynatora /SOR

Lokalizacja:

Ząbkowice Śląskie, woj. Dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • praca na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  •  forma zatrudnienia – do uzgodnienia
  •  stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług medycznych
  •  pracę w zgranym i profesjonalnym zespole

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • specjalizacji z różnych dziedzin
  • doświadczenia w pracy na Izbach/SOR w Pogotowiu Ratunkowym lub w zespołach wyjazdowych powiązanych z medycyną ratunkową
  • umiejętność planowania i organizacja pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • odpowiedzialności i samodzielności
  • umiejętności interpersonalnych i nastawienia na jakość obsługi Pacjenta
  • znajomości obsługi komputera
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

start application