Lekarz Szpitalny Oddział Ratunkowy

Job Features

Job CategoryDoctor

Do nowoczesnego niepublicznego szpitala w Lubinie na Dolnym Śląsku poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja:

Lubin, woj. Dolnośląskie

 Zakres obowiązków:

  • praca na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
  • możliwość dofinansowania dojazdu do pracy
  • udział w bezpłatnych szkoleniach, kursach, sympozjach wewnętrznych, udział w konferencjach w kraju i za granicą
  • możliwość zdobywania wiedzy, dzięki stosowanym w naszych szpitalach nowoczesnym metodom pracy
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • samodzielność i pracę w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie
  • możliwość pracy w doświadczonym zespole, któremu przewodzą autorytety medyczne

Wymagania:

  • aktualnego prawa wykonywania zawodu
  • specjalizacji z medycyny ratunkowej, anestezjologii i intensywnej terapii, chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej/dziecięcej, ortopedii, traumatologii narządu ruchu, ortopedii i traumatologii lub pediatrii

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu na naszej stronie

www.ateamhr.com

lub prosimy aplikować bezpośrednio na adres e-mail:

tomasz.pokorski@ateam.pl

start application