Specialist Dermatologie/Medicina Estetica – Zurich

Job Features

Job CategoryDoctor
Location:Elvetia
Contract Type:Permanent
Closing Date:1/03/2019

Oportunitate de cariera pentru doctori specialisti in Dermatologie cu experienta in Medicina Estetica – mai precis hylauron si botulinum – in Zurich.

Responsabilitati:

  • Consultatii cu clientii, in special pe partea de dermatologie estetica
  • Efectuarea procedurilor estetice cu hyaluron si botulinum
  • Efectuarea tratamentelor cu laser
  • Programarea intalnirilor cu pacientii

Profilul candidatului:

  • Diploma specialist in Dermatologie
  • Experienta in medicina estetica (hyaluron si botulinum)
  • Experienta in tratamente cu laser
  • Flexibil si profesional
  • Mod de lucru orientat catre client
  • Abilitati excelente de limba germana

Beneficii:

  • Salariu motivant si competitiv
  • Mediu de lucru modern
  • Program flexibil

Daca sunteti interesat(a), nu ezitati sa trimiteti un CV pe anca.diaconu@ateamhr.com

start application