Lekarz Internista Piaseczno

Do nowoczesnego niepublicznego szpitala w Piasecznie poszukujemy:

Lekarza Internisty

Opis placówki:

Nowoczesny szpital niepubliczny w Piasecznie zatrudni Lekarza Internistę do pracy na Oddziale Wewnętrznym.

  • Zakres obowiązków:
    • świadczenie usług medycznych
    • praca na Oddziale Wewnętrznym
  • Oferujemy
    • forma zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
    • mieszkanie służbowe
    • atrakcyjne warunki finansowe
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług medycznych
    • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole
    • pracę od zaraz
  • Wymagania
    • aktualne prawo wykonywania zawodu
    • specjalizacja z anestezjologii

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza:

start application

lub prosimy aplikować bezpośrednio na adres e-mail:

katarzyna.sliwa@ateam.pl

Prosimy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 pozycja 883)”.

Skills

Posted on

28 July 2017

EnglishFrenchPolandRomaniaHungary

You have Successfully Subscribed!